[ad_1]

Вчора із заявою про злочин до поліції звернулась 90-річна жителька Сум. Вона пояснила, що, близько 19 години, на її мобільний телефон подзвонив невідомий, який представився лікарем. Чоловік сказав жінці, що її дочка потрапила в лікарню та на її лікування терміново потрібні кошти.

У подальшому жінка передала незнайомцю, який прийшов до неї додому, 3000 доларів США нібито на лікування доньки. А вже згодом, зрозумівши, що потрапила «на гачок» афериста, потерпіла звернулась до поліції.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 та ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», у рамках якого встановлюють особу зловмисника.

Поліція вкотре застерігає громадян недовіряти незнайомим співрозмовникам, ким би вони не називались. Якщо вам телефонують невідомі, представляючись лікарями, правоохоронцями тощо, повідомляють, що з рідними сталася біда та пропонують сплатити певну суму коштів для лікування чи «вирішення проблеми» – не поспішайте виконувати ці вимоги. Обов’язково уточніть дані того, хто телефонує, його посаду та установу, в якій він працює. Негайно спробуйте зв’язатись з рідними, аби з’ясувати, де зараз вони перебувають. В жодному разі не передавайте гроші невідомим та не перераховуйте їх на вказані аферистами рахунки.

Відділ комунікації поліції Сумської області

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *