[ad_1]

До Національного антикорупційного бюро передали кримінальне провадження за фактом можливого заволодіння коштами державного підприємства «Сумський облавтодор» Укравтодору на закупівлі бітуму. Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 1 вересня, повідомляє Слово і діло.

За версією слідства, службовці ДП «Сумський облавтодор» Укравтодору зловживали своїм службовим становищем під час проведення процедур закупівлі бітуму упродовж 2019 року. Як вважають органи правопорядку, зловживання відбувалися за попередньою змовою зі службовцями ПП «Агротемп», ТОВ «Універбур» та з метою одержання неправомірної вигоди цими фірмами. Ідеться про завищення очікуваної вартості закупівлі бітуму. Слідство вважає, що службовці Сумського облавтодору незаконно сприяли ПП «Агротемп» і ТОВ «Універбур» перемагати у процедурах закупівлі, у тому числі шляхом відміни закупівлі, перемогу в якій здобуло ТОВ «Лібро Трейдінг», та оголошення проведення нової закупівлі. Цими діями державним інтересам спричинено тяжкі наслідки.

Спочатку цю справу розслідувало слідче управління Головного управління Національної поліції в Сумській області. Але потім провадження передали до НАБУ. Нещодавно детектив просив продовжити розслідування цієї справи. Суд клопотання задовольнив і продовжив слідство до 5 березня.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *