Охтирські поліцейські встановлюють шахраїв, які ошукали  місцеву жительку на 407 000 гривеньОхтирські поліцейські встановлюють шахраїв, які ошукали  місцеву жительку на 407 000 гривень

На 407 тисяч гривень ошукали жінку зловмисники, які зателефонували їй на мобільний та представилися співробітниками банку.

До поліції звернулась 60-річна жінка. Потерпіла розповіла, що до неї на мобільний телефон надійшов дзвінок від невідомого. Під час розмови останній назвався співробітником банку.

Зловмисник повідомив, що з картки потерпілої намагаються зняти гроші в сумі 30 тисяч гривень. Для того, щоб відмінити операцію необхідно негайно змінити пін-код.

Враховуючи, що аргументи невідомого були дуже переконливими та для прийняття рішення був вкрай обмежений час, заявниця виконала всі вказівки, які надходили під час телефонної розмови.

Через деякий час з банківського рахунку потерпілої зникли гроші в сумі 407 тисяч гривень.

За даним фактом у поліції відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Поліція вкотре звертається до громадян та нагадує, що працівники банку в телефонній розмові ніколи не будуть просити змінити пін-код, перевести грошові кошти на інші рахунки, назвати секретний пароль, що надходить на телефон для здійснення фінансових операцій. У разі подібних телефонних дзвінків потрібно завершити розмову та звернутися до свого банку з даного приводу.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *