Рекордні 5.5 тонн марихуани вилучено під час обшуків на СумщиніРекордні 5.5 тонн марихуани вилучено під час обшуків на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури припинено діяльність групи осіб, які організували масштабний процес вирощування рослин, схожих на коноплі (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 309 та ч. 2 ст. 310 КК України).

За даними слідства, на початку 2021 року учасники групи, шляхом маскування під легальну виробничу діяльність, організували на території державного підприємства у місті Глухів процес вирощування ймовірно особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс, використовуючи спеціальні лампи освітлювання та індивідуальний крапельний полив.

Так, 9 грудня 2021 року правоохоронцями проведено 13 обшуків на території Сумської та Київської областей у приміщеннях, де здійснювалось вирощування та зберігання ймовірно наркотичного засобу, за місцями мешкання осіб, що можуть мати причетність до вчинення злочинів, їх робочими місцями та транспортних засобах.

В ході обшуків вилучено 1538 поліетиленових мішків та коробок з речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс. Вага кожного з них від 5,5 кг до 60 кг. Попередня вартість вилученого за цінами «чорного» ринку може складати понад 55 мільйонів гривень.

На даний час вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до злочинної діяльності та накладення арешту на вилучене майно.

Протиправну діяльність осіб припинено слідчими слідчого управління ГУНП в Сумської області спільно із оперативними працівниками управління стратегічних розслідувань в Сумської області ДСР НП України.

Пресслужба обласної прокуратури

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *