У сервісному центрі МВС № 5943 м. Охтирка намагалися зареєстувати вантажний автомобіль з «перебитим» номером двигуна


У сервісному центрі МВС № 5943 м. Охтирка намагалися зареєстувати вантажний автомобіль з «перебитим» номером двигуна

До територіального сервісного центру МВС № 5943 (м. Охтирка) звернувся громадян з питань перереєстрації автомобіля марки МАЗ 5551 моделі.

Але реєстраційну операцію довелось припинити, так як фахівці експертної служби виявили, що номер двигуна нанесений з використанням спеціалізованого обладнання не за технологією виробника з імітацією заводського. За даним фактом було проінформовано працівників поліції, зібрано первинні матеріали, які передано до Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

У сервісному центрі МВС нагадують, що аби вберегти себе від придбання «проблемного» транспортного засобу варто звернутись саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Важливою процедурою в даному процесі буде проведення фахівцями Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС вФейсбук.Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте насайті.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *