[ad_1]

Краснопільським відділом Сумської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно 26-річного чоловіка, який незаконно заволодівав транспортними засобами та зберігав вдома боєприпаси.

Встановлено, що маючи не зняту та не погашену в установленому законом порядку судимість, у тому числі й за незаконне заволодіння транспортними засобами, вже через три місяці після звільнення чоловік продовжив займатись звичною для себе справою. У нічний час він розбивав скло або ж за допомогою викрутки зламував замок та проникав всередину автівки. Не всі спроби заволодіння транспортними засобами були вдалими, інколи чоловікові не вдавалось завести двигун, а декілька разів його зупиняли власники автівок.

Примітно, що на викрадених транспортних засобах обвинувачений їхав або ж додому, або ж залишав на узбіччі дороги. Встановлено його причетність до 8 епізодів незаконного заволодіння або ж спроби заволодіння транспортними засобами. Також обвинувачений відповідав у суді за викрадення із авто документів. Більш того, під час обшуку в чоловіка вдома виявлено та вилучено двадцять сім патронів до автомату «Калашникова».

У суді чоловік визнав свою провину, запевняв, що розкаюється. За вироком суду його засуджено до 6 років позбавлення волі (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 289, ч. 1 ст. 357, ч. 3 ст.15/ч. 2 ст. 289 КК України).

Пресслужба обласної прокуратури

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *