Упродовж тижня прокурори Сумщини зафіксували докази 150  потерпілих від військової агресіїУпродовж тижня прокурори Сумщини зафіксували докази 150  потерпілих від військової агресії

За процесуального керівництва Сумської обласної та Охтирської окружної прокуратур правоохоронними органами розслідується більше 150 кримінальних проваджень, розпочатих за фактами порушень законів та звичаїв війни під час обстрілів та окупації Охтирського району (ч. 1 та ч. 2 ст. 438 КК України).

Військовослужбовці російської федерації, нехтуючи міжнародними конвенціями, цілеспрямовано вбивали та катували мирних людей, руйнували житлові квартали, цивільну інфраструктуру. Кожен із цих злочинів ретельно документується правоохоронними органами, а зібрані докази будуть передані в міжнародні суди, що дозволить притягти винних до кримінальної відповідальності.

Так, з 18 по 22 квітня 2022 року прокурори допитали та задокументували покази 150 осіб, потерпілих від окупантів. Оглянули цивільну інфрастуктуру та разом із фахівцями зафіксували всі руйнування та пошкодження унаслідок артобстрілів та авіаударів. Системна робота щодо документування варварських злочинів триває.

Пресслужба обласної прокуратури

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *