Вбивство планував: житель Сумщини розповів, за що розправився із 3-річним сином


Вбивство планував: житель Сумщини розповів, за що розправився із 3-річним сином

50-річний Сергій Бєлий із Глухова на Сумщині планував убивство сина 3-річного Олексія Нікішина. Він вирішив, що хлопчик не має жити, оскільки ображав молодшого брата. Про це зізнався під час допиту.

“Це давно назрівало. Ще рік тому хотів вивезти й залишити. Але не залишив. Це йому помста за молодшого брата. Він його двічі мало не скалічив. Ледь голову йому не розвалив”, – говорить Бєлий.

Чи має чоловік психічні розлади – установить експертиза. Він родом із Західної України, на Сумщину приїхав шість років тому. Медичну картку знищив, розповів Gazeta.ua начальник відділу комунікації обласної поліції Володимир Крупецьких.

Вбивство планував: житель Сумщини розповів, за що розправився із 3-річним сином, фото-1

“Він говорить, що має третю групу інвалідності, щось із головою. Що саме – не уточнює. Родичі про діагноз і проблеми знали”, – розповів Крупецьких.

Місцеві шоковані такою звісткою. Кажуть, що Сергій із дружиною Ніною виховували трьох дітей. Сини спільні, старша донька від попереднього шлюбу жінки. Чоловік завжди бавився з дітьми. Олексія водив до садочка й забирав, оскільки Ніна опікується молодшою дитиною. Тільки після трагедії дізналися, що чоловік начебто має діагноз олігофренія (розумова відсталість – ред.).

Вбивство планував: житель Сумщини розповів, за що розправився із 3-річним сином, фото-2

На час слідства Сергій Бєлий перебуватиме під вартою без права на заставу. Таке рішення 17 вересня ухвалив Глухівський міськрайонний суд.

16 вересня, коли знайшли тіло Олексія, йому мало виповнитися чотири роки. Остаточні причини смерті дитини встановлюють експерти.

Нагадаємо, 15 вересня Сергій Бєлий із Глухова на Сумщині забрав із дитячого садка сина 3-річного Олексія. Але додому вони не повернулися. Їх оголосили в розшук.

Уранці наступного дня поліцейські на в місті розшукали батька. Він зізнався в убивстві. І показав, де тіло дитини.

У лісосмузі за містом чоловік зв’язав синові руки й ноги скотчем. На голову вдягнув поліетиленовий пакет. Попередньо, хлопчик задихнувся.

Вбивство планував: житель Сумщини розповів, за що розправився із 3-річним сином, фото-3

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *