[ad_1]

Зручна інфраструктура міста – це коли поруч з житловими будинками зводяться й об’єкти, що забезпечують комфорт для мешканців й закривають їхні базові потреби. І дитячий садочок – це must have для новозведеного мікрорайону, бо коли його немає, то молодим батькам доводиться терпіти великі незручності.

Багато сумчан з нетерпінням чекають, коли ж добудують розрекламований дитячий садочок у 12-му мікрорайоні. І, судячи з усього, чекати доведеться вже недовго.

Про це у фейсбуці говорить народний депутат України Ігор Васильєв, який докладає багато зусиль до того, аби це будівництво завершилося якнайшвидше.

«Днями побував на будівельному майданчику, щоб особисто побачити, що вже зроблено на об’єкті.

Нагадаю, цей садочок є унікальним не тільки для Сум, а й для всієї України і зводиться в рамках програми «Велике будівництво».

Максимум природного освітлення, тепла підлога, басейн, підйомник та ліфт – все для того, щоб кожна дитина йшла до садочка із задоволенням.

Як батько двох дітей я розумію, наскільки це важливо.

Проєкт – цілковито «Made in Sumy», адже розроблений він сумськими архітекторами та дизайнерами, а виконавцями є сумські будівельники», — написав депутат та додав, що наразі будівництво ведеться максимально пришвидшеними темпами завдяки тому, що держава профінансувала його у повному обсязі.

Нагадаємо, первинна вартість об’єкту становить 60 мільйонів гривень, і фінансування його ведеться як з державного, так і з міського бюджету.

«У минулому році ми профінансували 20 мільйонів, в цьому році 20 мільйонів з боку держави вже профінансовано, також частково фінансується з міського бюджету.

На мою думку, дитина, яка пізнаватиме світ у таких умовах, у подальшому із радістю піде й до школи і буде відкритою до нових знань. А щасливі, задоволені діти – запорука щастя в родині та країні.

Відкриття вже зовсім скоро!», — говорить Ігор Васильєв.

Тож маємо надію, що незабаром цей садочок, який дійсно є новітнім та унікальним, відкриє двері для сумської малечі.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *