[ad_1]

На Шосткинщині тривають ремонти доріг. Зокрема, ремонті роботи проводяться на об’їзній Шостки по провулку Чехова. Дорожники розпочали облаштовувати наступну ділянку, яка розташована за автомобільним мостом. Всього тут має бути відремонтовано понад 1 км дороги, яка сполучає два мікрорайони міста і дасть змогу «розгрузити» центр від вантажних авто.

Також ведуться підготовчі роботи до продовження ремонту на дорозі Шостка-Клишки. Хід робіт проінспектував народний депутат від Сумщини Ігор МОЛОТОК, за сприяння якого з державного бюджету були виділені кошти на реалізацію цього проєкту.

— Як я і обіцяв, ми продовжуємо ремонт дорожньою полотна від Клишок у напрямку Тиманівки. Нещодавно зустрічались зі старостами цих сіл: Клишки, Чапліївка та Тиманівка, Основне питання -транспортне сполучення. Про цю проблему знаю не перший рік і планомірно її вирішую.Наразі відремонтуємо аварійну ділянку від знаку Клишки до вже раніше відремонтованої дороги- майже 1 км. Далі йдемо на вихід з села, — зазначив парламентар.

Ігор МОЛОТОК зазначив, що дороги необхідно не тільки якісно будувати, а й відповідально експлуатувати, дотримуючись відповідних вимог. Парламентар нагадав, що з першого жовтня набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю».

Документ передбачає впровадження автоматичного габаритно-вагового контролю транспортних засобів та автоматичну фіксацію порушень. Прогнозується, що це зменшить корупційні ризики та усуне вибіркове зважування транспортних засобів.

«Дороги необхідно не тільки якісно будувати, а й відповідально експлуатувати»,- Ігор МОЛОТОК, фото-1

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *