[ad_1]

24 серпня у першому читанні був ухвалений законопроект про великий Державний Герб України. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК:

— Історична подія у знаменний для українців день! Сьогодні, у 30-ту річницю незалежності Україна отримала Великий Державний Герб. Ухвалили за основу відповідний законопроєкт.

Паламентар акцентував увагу на тому, що саме дії та вчинки є істинним мірилом патріотизму.

— Не обов’язково звершувати подвиг, достатньо щоденно відповідально, якісно і професійно виконувати свою роботу. Це і є основою стабільного розвитку країни, це небхідно для її свободи, і це стосується абсолютно кожного з нас, — зазначив Ігор МОЛОТОК.

Народний депутат подякував Захисникам України за те, що ціною неймовірних зусиль і часто – життя, вони відстояли право України на незалежність. А також висловив повагу та подяку землякам, українцям, які своєю працею укріплюють міць держави.

— Незалежність – наша сила, яка об’єднує і відкриває шлях до успішного майбутнього на рідній землі. Зі святом! З Днем Незалежності!, — зазначив у дописі парламентар.

Ігор МОЛОТОК: Україна отримала Великий Державний Герб, фото-1

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *