[ad_1]

20 серпня, напередодні Дня Незалежності України, на Сумщині вже всьоме феєрично пройшов “KvartalFEST” у селі Підопригори.

Цьогоріч громади та райони Сумщини представляли свої «родзинки» – туристичні маршрути, гастрономічні та народні традиції, культурні надбання, – в куренях.

Біля куреню Сумського району нам вдалося поспілкуватися з народним депутатом України від партії «Слуга народу» Ігорем Васильєвим, який поділився своїми емоціями та враженнями від дійства:

Ігор Васильєв: “День Незалежності – це свято єднання, і Підопригори об’єднали всю Сумщину!”, фото-1

«День Незалежності України – це в першу чергу свято єднання. І сьогодні тут, в Підопригорах, – вся Сумщина! Мені приємно бачити, як люди відпочивають, радіють і пишаються нашою країною. Звідусіль лунають пісні, біля кожного куреня господині пригощають фірмовими стравами від громад, – атмосфера просто неймовірна!

Цьогоріч наша зустріч – особлива, адже вона присвячена 30-річчю з дня народження нашої держави. Тож сьогодні разом відпочиваємо, надихаємося, ділимося культурними цінностями нашого Сумського району і Сумщини в цілому, отримуємо задоволення від виступу «95-го кварталу» і чудової Насті Каменських (NK)!

Щиро вітаю сумчан, мешканців і гостей Сумщини з нашим найголовнішим святом – Днем Незалежності України!»

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *