[ad_1]

На Шосткинщині триває активна підготовка шкіл та дитячих садочків до нового навчального року. Народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК багато років поспіль підтримує заклади освіти, допомагаючи вирішувати нагальні проблеми.

Зокрема, кожного року парламентар захищає освітянські проєкти міст, сіл та селищ, залучаючи державне фінансування, завдяки чому заклади освіти мають змогу проводити ремонти та реконструкції, оновлювати матеріально-технічну базу.

Цьогоріч Ігор Молоток спрямував 10 млн грн на підготовку шкіл і садочків Сумщини до нового навчального року.

Для Шосткинської школи № 10 у парламентаря був особливий подарок – сертифікат на придбання оргтехніки.

— Це особлива школа, не така, як всі. А тому, на моє власне переконання, і уваги потребує найбільше. Ми багато говоримо про інклюзію, але на практиці я бачу, як дітки з особливими потребами щодня вимушені долати нездоланні бар’єри, і у фізичному і у психологічному планах. Дякую колективу школи, який попри все навчає особливих дітей і готує їх до самостійного життя. Дякую батькам, які часто беруть на себе обов’язки держави, допомагаючи дітям соціалізуватися і обрати свій шлях у житті, — зазначив парламентар під час зустрічі з колективом та батьками закладу освіти.

В ході обговорення проблем закладу, було досягнуто попередніх домовленостей щодо побудови альтанки для занять на свіжому повітрі та спортивного майданчику.

Ще один масштабний проєкт, який цьогоріч реалізується завдяки Ігорю Молотку – це тепломодернізація дитячого садочку «Казка» Шосткинської міської територіальної громади.

На відповідні роботи парламентарю вдалось залучити понад 10 млн. грн. Це перший капітальний ремонт за понад 40 років, в ході якого будуть замінені всі вікна та двері. Покрівля, яку ремонтували епізодично і вона час від часу протікала, тепер буде не тільки відремонтована, а ще й утеплена. Замість цементної стяжки і рубероїду відтепер буде багатошаровий «пиріг»: стяжка, утеплювач, армування, гідробар’єр…

— Радий, що вдалося захистити цей проєкт і залучити кошти на його ремонт. Варто заначити, що окрім переліченого, відбувається ще й утеплення стін, адже це будівля блочного типу. Разом з батьками будемо визначатися з їх кольором і розробляємо план облаштування прилеглої території.Дякую колективу садочку, управлінню освітиі батьківському комітету за розуміння, співпрацю і конструктивний діалог, — зазначив парламентар.

Нагадаємо, що дитячий садочок «Казка» введено в експлуатацію у 1978 році.

Свого часу це був відомчий садочок, одного з найвідоміших і найпотужнішних підприємств Радянського Союзу – «Свеми». Він був збудований за типовим проектом дошкільних закладів.

Садочок розрахований на 12 груп дітей різного віку.

Наразі тут працює 10 груп, 4 з яких – для дітей з вадами зору. Це єдиний садочок на Шосткинщині де створені такі групи.

З дітьми працюють вчителі-дефектологи, лікар-офтальмолог.

Підтримка закладів освіти – головна задача напередодні нового навчального року, - Ігор МОЛОТОК, фото-1

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *