Юлія Тимошенко: «Ситуація в Бурині потребує термінового втручання правоохоронних органів»


Юлія Тимошенко: «Ситуація в Бурині потребує термінового втручання правоохоронних органів»

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом з куратором Сумської області в Центральному штабі Вадимом Лисим провели спільну нараду з міськими головами Олександром Лисенком та Віктором Ладухою.

Обговорили гостру ситуацію, що склалася у Бурині на Сумщині. Там опоненти чинного голови громади намагалися захопити владу, не цураючись при цьому використовувати різноманітні важелі тиску.

Лідер зауважила, що в цій ситуації є очевидні ознаки політичного тиску. А тому необхідно звернутися до правоохоронних органів.

Крім того, обговорили і ключові для українців проблеми, що стосуються кожного жителя міста, села, чи селища. Це непосильні для людей тарифи на газ та субсидії, гроші на які в бюджеті вже закінчились.

Депутати від «Батьківщини» наполягають на ухваленні двох законопроектів №6011 – про спрямування коштів від МВФ на збільшення виплат субсидіантам, та №4680, що дозволить скерувати видобуток вітчизняного газу на потреби населення та дозволить суттєво знизити його вартість.

«Українці мають право користуватися власним дешевим газом, адже надра за Конституцією належать її народу. Тож закликаємо усіх народних обранців, хто дійсно є НАРОДНИМ, підтримати ці законопроекти. Готуємо відповідні звернення в місцеві ради для підтримки цих ініціатив!», – зауважив Вадим Лисий.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *