[ad_1]

Колишній очільник МЗС РФ Андрій Козирєв, який очолював міністерство закордонних справ рф з 1990 по 1996 рік дав інтерв’ю каналу CNN. У розмові з журналісткою Крістіаною Аманпур, він назвав агресію росії проти України «варварським вчинком». «Чи я міг уявити це, коли був міністром закордонних справ, це було цілком виключено».

«Вони (влада Кремля) зірвалися з ланцюга та почуваються безкарними як удома, так і за кордоном. І це посилило апетит. На жаль, не для облаштування росії. Зараз вони цією братовбивчою війною руйнують майбутнє всіх братніх народів», — сказав він, пише політолог Юрій Федоренко у своєму блозі на Цензор.нет.

На думку Козирєва, санкції Заходу проти росії «мають почати застосовуватися до осіб, які приймають рішення, або до виконавців цих осіб, які приймають рішення в уряді. Але попередив, що санкції, спрямовані проти президента росії володимира путіна та міністра закордонних справ Сергія Лаврова, «подібні до того, щоб майже нічого не робити — бо, я думаю, на їхні імена нічого не записано… Ви не можете знайти їхні активи. Це все [з] іншими людьми».

Козирєв давно відомий своїми антипутінськими настроями. З 2012 року він проживає у Маямі (США) та періодично критикує путінську владу, предрікаючи наближення її безславного кінця. 20 липня 2015 року в американській газеті «Нью-Йорк Таймс» було опубліковано статтю Козирєва «росія на шляху до зміни режиму». Автор висловив упевненість у неминучому краху «авторитарної, антизахідної та корумпованої» політичної системи путіна.

Автор вже тоді рекомендував західним лідерам протистояти путіну, не чекати зміни режиму в Росії, а «діяти вже зараз».

У жовтні 2019 року Козирєв опублікував там же статтю із закликами до імпічменту Дональда Трампа, викриттями реальної суті нинішньої Росії та СРСР, а також закликами до Америки знову стати «маяком моральної істини».

Інтерв’ю викликало гнівні відгуки збоку прихильників путіна та його злочинних дій. Вони називають Козирєва зрадником та перебіжчиком, намагаючись представити інтерв’ю розумної людини, як «виконання замовлення Госдепа, якому зараз служить Козирєв». Звинувачувати когось у власних гріхах – абсолютно звична для Кремля справа. путін насправді зірвався з ланцюга і поки що почувається у своєму бункері абсолютно безкарним…

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *