У Сумах сильний вітер зламав рекламний щит


У Сумах сильний вітер зламав рекламний щит

Сьогодні ввечері рекламний щит по вул. Героїв Крут зламався внаслідок сильного вітру. Синоптики попереджають, що завтра вдень очікується посилення вітру до 25-27 м/с.

Правила поведінки під час сильного вітру:

  • Всі вікна в будинку або квартирі при сильному вітрі повинні бути щільно закриті. З незасклених балконів і лоджій слід прибрати абсолютно всі предмети, які можуть при сильному вітрі випасти назовні (горщики, банки, ящики, пляшки і т.п.).
  • Опинившись на вулиці слід триматися якомога далі від рекламних щитів (і інших навісних конструкцій), ліній електропередачі, а також дерев. Озирніться навколо, потрібно бути подалі від усього, що може відірватися, зламатися і впасти на голову. Не можна підходити до обірваних проводів і дерев, тому що вони можуть впасти.
  • У разі сильного раптового пориву вітру, за можливості, сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті до його стихання.
  • Слід особливо уважно стежити за тим, щоб не перебувати під великими деревами, особливо це стосується тополь і не паркувати під ними автотранспорт, тому що дерево може впасти або розламатися його гілки, які також можуть бути небезпечні при падінні. Також особливо небезпечні гнилі і старі, а також самотньо стоячі дерева.
  • При падінні дерев чи гілок, травмуванні людей негайно інформуйте екстрені служби за телефонами «101» або «103».

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *