Мінеральні води Закарпаття

Серед причин, що спонукають тебе поїхати на відпочинок та оздоровлення, мінеральні води Закарпаття – одна з найважливіших. Саме в цьому районі України зосереджені основні та найвідоміші з них – термальні, мінеральні, питні. Вони високо цінуються за свої властивості як в Україні, так і за її межами, бо збагачені рідкісними мінеральними речовинами – кремнієм, магнієм, бором.

На її основі будують оздоровчі та лікувальні процеси, саме ними доповнюють курси реабілітації та відновлення організму, які так популярні поміж відвідувачів цих комплексів. Завдяки мінеральним водам Карпат іноземці дуже шанували та поважали цю місцевість, приїжджаючи на відпочинок та оздоровлення протягом останніх чотирьохсот років і не залишаючи поза увагою його і зараз. Та й наші земляки глибоко цінують лікувальні властивості води, яку можна зустріти на території рекреаційного комплексу «Деренівська Купіль» в Карпатах.

Для того, щоб якомога більше людей по всій країні могли скуштувати карпатську джерельну воду з користю для свого організму, був спеціально побудований завод. Він випускає 2 види термальної, а ще один вид природної води, що мають унікальні властивості й користуються досить високим попитом.

Більш детально: https://derenivska-kupil.ua/water/mineralni-vody/

Які варіанти можливі?

Якщо розповідати про воду, яку використовують відвідувачі у «Деренівській Купелі» на відпочинку, то є три основні варіанти:

  1. «Закарпатська-1» – одержується з артезіанської свердловини, джерело якої знаходиться на глибині більш ніж 350 метрів, додає детоксикаційні властивості, навіть зменшує рівень холестерину, не дає розвиватися атеросклерозу, позитивно впливає на стан кісток.
  2. «Закарпатська-2» – вона знаходиться ще глибше, на рівні 640 метрів під землею, неподалік від карпатських гір, виводить токсини та шлаки з організму, відновлює опорно-руховий апарат, впливає на стан суглобів, поліпшує обмін речовин, має знеболювальний цілющий ефект.
  3. Природна вода «Деренівська Купіль» – підходить для того, щоб вживати її щоденно, вживання має бактерицидну дію, має здатність зберігати резерви організму, сповільнює процеси старіння, покращує стан печінки.
Мінеральні води Закарпаття

Всі ці, а також багато інших природних властивостей цієї води, пов’язані з присутністю у її складі кремнію. Дослідники стверджують: цей елемент знаходиться в усіх тканинах і органах нашого тіла, незалежно від віку, статі та стану здоров’я. Цей мінеральний елемент входить до клітин крові, а тому для насичення клітини поживними речовинами необхідно відновлювати його кількість за допомогою такої природної води.

Як тільки ви приїдете до санаторію, вас повинний оглянути лікар, виявити ваші проблеми та вирішити, які карпатські мінеральні води принесуть вам найбільше користі. Саме таку воду ви будете щоранку набирати у місцевому бюветі та випивати в тій кількості, як її назначив лікар. До речі, користування бюветом входить до вартості номера, так що додатково за це сплачувати не треба.

Пропонуємо спробувати відпочинок у нашому санаторії, після якого завдяки усім процедурам, ви будете відчувати себе повним сил та енергії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *