Огляд Je Joue Fifi Rabbit Vibrator 2022

Легендарний британський бренд Je Joue представляє чудовий вібратор нового покоління Fifi Rabbit Vibrator. Цей інтимний стимулятор називають кроликом у зв’язку з особливою формою корпусу. Вигнутий занурювальний стрижень точно стимулює точку G і делікатно впливає інші чутливі зони піхви. Одночасно з цим роздвоєний кліторальний відросток, що нагадує вуха кролика, акуратно пестить клітор і статеві губи. Подвійна стимуляція допомагає зазнати неймовірних за силою оргазмів, які захочеться переживати знову і знову. Придбати цю іграшку можна в сексшопі Secret Sin по приємним та вигідним цінам.

Оскільки він пропонує як проникаючий елемент, так і кліторальний стимулятор (вуха кролика), Je Joue’s Fifi підпадає під діапазон секс-іграшок у стилі кроликів, що не обертаються.

Fifi має три двигуни – один спереду та один у кожному вусі – і вони відтворюються на п’яти рівнях швидкості з сімома рівнями інтенсивності. Тіло має світлову криву для стимуляції точки G.

Він виготовлений із 100% безпечного для тіла кремнію та абсолютно безшовний, що означає, що його надзвичайно легко чистити та немає дрібних щілин, у яких бруду можна було б сховатися. Він також водонепроникний і швидко заряджається.

Як його використовувати

Хоча ви можете використовувати вібратор кролик як завгодно, як правило, ви просуваєте стрижень у піхву, а два заячих вушка стимулюють ваш клітор і статеві губи.

Елементи керування також виконують функцію гарячої лапки і зарядного пристрою та розташовані на основі іграшки. Два елементи керування, «+» і «–», обрамляють непоказну кнопку зі знаком «s». «+» і «–» керують швидкістю, а «s» – шаблонами.

Сексуальні іграшки у стилі кролика неймовірно важко підібрати. Передумова дизайну – що ваша точка G і клітор стимулюються одночасно – базується на хибному припущенні, що кожна жінка має однакову відстань до точки G і клітора, а вагінальний/тазовий нахил кожної жінки однаковий.

Вібратори кролики, які є більш гнучкими, щоб пристосуватися до цього нахилу, а також горбкуваті та вибоїсті на ширшій площі, означають, що ви можете пристосуватись і грати з ними відповідно до своєї форми тіла, і, як правило, досягаєте успіху з цієї причини.

Переваги Je Joue – Fifi

До основних переваг, які має вібратор кролик Je Joue – Fifi, можна віднести:

  • 3 потужні мотори, що працюють одночасно;
  • 5 швидкостей та 7 режимів інтенсивності вібрацій;
  • одночасна стимуляція точки G та клітора;
  • бездоганна анатомічно правильна форма;
  • гігієнічна поверхня;
  • стійкість до дії води;
  • якісні та безпечні матеріали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *