Огляд криптобіржи Kraken 2022

Kraken – це онлайнова криптовалютна біржа, що пропонує широкий спектр варіантів інвестування для приватних осіб та організацій майже у 200 країнах світу. Інвестиційний додаток підтримує більше 100 криптовалют, включаючи біткоін, ethereum, litecoin, dogecoin та інші.

Kraken надає цілу низку додаткових послуг для установ, підприємств та заможних людей. До них відносяться управління рахунком, індивідуальні консультації, позабіржова торгівля та експертна оцінка ринку. Обов’язково відвідайте цей портал https://wellcrypto.io/ru/ щоб порівняти Kraken з іншими криптовалютними біржами.

Способи інвестування з Kraken

В даний час Kraken пропонує більше 100 криптоактивів, включаючи біткоін та ефіріум. В основному на Kraken у вас є чотири варіанти інвестування: криптоактиви, торгівля ф’ючерсами, маржинальна торгівля та позабіржова торгівля.

Але рівень верифікації вашого облікового запису визначає, до яких функцій ви можете отримати доступ. Він має чотири рівні:

  • Starter
  • Express
  • Intermediate
  • Pro

Кожен рівень є обсягом документації, яку ви надаєте при створенні рахунку, тому ті, хто знаходиться на рівні “Pro”, виконують всі вимоги Kraken https://wellcrypto.io/ru/broker/kraken/ ті, хто знаходиться на початковому рівні, будуть найбільш обмежені в можливостях рахунку Kraken.

Kraken також підтримує кілька фіатних активів, що спрощує операції між криптовалютами і фіатом. На відміну від криптовалют, фіатні валюти – це фізичні активи, які контролюються центральною фінансовою установою та підтримуються урядами. Kraken підтримує сім із них: USD, EUR, CAD, AUD, GBP, CHF та JPY. Комісія за депозит та мінімальні суми для кожної валюти різні.

Огляд криптобіржи Kraken 2022

Kraken також пропонує ф’ючерси, причому як веб-платформа, так і дві мобільні програми спеціально призначені для ф’ючерсних трейдерів. (Ф’ючерси – це юридичні контракти, які дають вам, інвестору, право купити чи продати цінний папір за певною ціною у майбутню дату). Ф’ючерсні послуги компанії також дозволяють займати до 50 разів більше вашого балансу для торгівлі.

Kraken Pro, удосконалена торгова платформа криптобіржі, пропонує експертні торгові інструменти, додаткові типи ордерів (наприклад, ринкові, лімітні, стоп-лосс та тейк-профіт), маржинальну торгівлю та багато іншого.

Чи можна довіряти Кракену?

В даний час Kraken має рейтинг F у Better Business Bureau. BBB оцінює компанії в діапазоні від A+ до F, тому це вказує на те, що Kraken недопрацював у якомусь аспекті своєї служби підтримки клієнтів.

Бюро називає дві причини зниження рейтингу Kraken: (1) Kraken не відповіла на 45 поданих проти неї скарг, і (2) клієнти подали 56 скарг на компанію. Однак BBB також зазначає, що його рейтинги не гарантують надійність компанії або її гарну роботу, тому важливо провести власне дослідження на додаток до висновків бюро.

За даними BBB, за останні 12 місяців компанія Kraken закрила понад 20 скарг. Завітайте до цього порталу https://wellcrypto.io/ru/about/ щоб отримати додаткову інформацію про криптовалютну біржу Kraken.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *