Основні особливості та переваги ортопедичного матрацу

Досягти 30-40 років означає відчувати багато болю. Хоча і не у всіх, але більшість людей з віком стають схильними до різних видів болю, таких як м’язові болі, болі в спині, артрит або болі в плечах. Коли ви відвідаєте свого лікаря, вам порекомендують дотримуватися здорового харчування, регулярно займатися фізичними вправами і, перш за все, купити ортопедичний матрац на ліжко від надійного виробника.

Зараз, згідно з опитуванням, понад 90% сплячих зізналися, що відчувають себе більш комфортно, коли сплять на ортопедичному матраці. Але, що ж таке ортопедичний матрац і як він може сприяти здоровому сну?

Що таке ортопедичний матрац?

Як випливає з назви, ортопедичний матрац – це тверда постільна білизна з рифленою поверхнею, яка забезпечує додаткову амортизацію, достатню для підтримки ваших хворих суглобів, кісток і м’язів. Ці матраци, як правило, мають пружини та спеціальну піну, які роблять їх достатньо твердими, щоб протистояти непотрібним вигинам при натисканні.

Які найважливіші переваги ортопедичних матраців для здоров’я?

З позитивним настроєм, давайте тепер обговоримо кілька переваг ортопедичних матраців і те, як вони потенційно можуть змінити наше життя.

Покращена підтримка сну

Перша і очевидна перевага ортопедичних матраців – це високий рівень ортопедичної підтримки, яку вони пропонують вашому тілу. На відміну від звичайних матраців, ортопедичні матраци розроблені з підтримуючою піною, яка підтримує контури вашого тіла для підтримки хребта під час сну.

Щоб зробити матрац набагато жорсткішим, більшість виробників перейшли до поєднання технології піни з ефектом пам’яті високої щільності з багатозональним топпером. Завдяки такій комбінації ортопедичний матрац допоможе підтримувати вирівнювання хребта, зменшуючи відчуття провалювання, яке ви зазвичай відчуваєте під час сну на звичайному матраці.

Полегшує болі в тілі

Якщо ви спите на звичайному матраці 8 годин на добу, швидше за все, ви відчуваєте біль у хребті та попереку через надмірне навантаження. Найкраще спати на ортопедичному матраці, оскільки ці постільні приналежності мають тверду поверхню, яка допомагає полегшити такі болі.

Пацієнти, які перенесли операції, переломи суглобів, артрит, м’язові болі і травми хребта, отримані в результаті нещасних випадків, швидше за все, отримають користь від ортопедичних матраців. Ці матраци є жорсткими, тобто ваше тіло не буде просідати або випирати всередині.

Завдяки цій значній перевазі пацієнти з переломами можуть набагато швидше одужувати, не відчуваючи болю. Крім того, пацієнти з травмами хребта (які не можуть самостійно змінювати положення для сну) зможуть спати в одному положенні протягом тривалого часу, не відчуваючи жодних перекосів.

Сприяє освіжаючому сну

Ніч безперервного сну – це один із способів розпочати ранок з ентузіазмом. Коли ви спите на старому або традиційному матраці, ви будете змушені перевертатися або пересуватися кілька разів протягом ночі, щоб знайти ідеальну позу для сну. Таке часте пересування буде викликати занепокоєння, що в результаті завадить вам насолоджуватися спокійним сном.

З ортопедичним матрацом ця проблема повністю вирішена, оскільки ці матраци розроблені з поєднанням жорстких і еластичних властивостей, які дозволяють досягти позиційного комфорту для більш повноцінного сну.

Крім того, ортопедичні матраци зменшують неспокій, який, на думку більшості лікарів, є основною причиною болю в хребті та м’язах через надмірне навантаження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *