ТОП Форекс брокерів 2022

Форекс-брокери дозволяють спекулювати про майбутню вартість таких валютних пар, як USD/GBP або EUR/JPY.

Ви захочете вибрати форекс-брокера, який пропонує безліч ринків, на яких можна торгувати, з низькими комісіями – поряд з доступом до кредитного плеча, інструментів для створення графіків та дослідницьких матеріалів. Для цього вам допоможе наш ТОП Форекс брокерів, завдяки якому у вас точно не виникне проблем з вибором.

У цьому посібнику порівнюються найкращі форекс-брокери та пояснюється, як розпочати роботу з валютним рахунком менш ніж за п’ять хвилин.

ТОП Форекс брокерів 2022

eToro – найкраща торгова платформа Форекс загалом на 2022 рік

Якщо ви шукаєте найкращу платформу для торгівлі форекс з низькими комісіями, підтримуваними валютними парами та зручністю для користувачів – не дивіться далі, ніж eToro. Цей онлайн-форекс-брокер і найкращий додаток для інвестування було запущено в 2007 році, і зараз він обслуговує 25 мільйонів трейдерів. На момент написання статті eToro надає вам доступ до трохи менше ніж 50 ринків форекс.

Це охоплює гарне поєднання спеціальностей, мінорів та екзотики. Коли ви торгуєте на форекс на платформі eToro, з вас не стягуватиметься жодна звичайна комісія. Замість цього ви будете платити конкурентний спред, який починається лише з 1 піпса за слайд. Це робить eToro одним з найдешевших місць для торгівлі форекс в онлайн-просторі.

Ще одна перевага вибору eToro як вашого брокера форекс полягає в тому, що його платформа дуже зручна для користувачів. Ви можете знайти вибрану пару форекс за допомогою вікна пошуку або переглянути повний список підтримуваних ринків у розділі «Відкрийте для себе». З точки зору розміщення трейдера, це просто випадок введення вашої ставки та підтвердження замовлення. Ви також можете застосовувати ліміти, стоп-лосси та тейк-профіти.

Schwab – Отримайте доступ до ETF Forex для різноманітних стратегій

Наступним у нашому списку найкращих форекс-брокерів на ринку сьогодні є Schwab. Хоча Schwab не дає вам доступу до спотових ринків форекс, він дозволяє інвестувати у валютні ETF. Цей фінансовий інструмент може стати чудовим способом хеджування від зростання або падіння процентних ставок – таким чином захистивши свій портфель.

Крім того, валютні ETF в Schwab можуть допомогти отримати доступ до активів, не номінованих у доларах США. Нам подобається, що Schwab дозволяє вам інвестувати у валютні ETF на основі DIY або через його конструктор портфеля. Якщо ви хочете вийти на новий рівень, Schwab також пропонує професійно керовані послуги, але для цього знадобляться більші мінімальні витрати та оплата.

Interactive Brokers – найкращий брокер Форекс для вузьких спредів і глибокої ліквідності

Interactive Brokers, можливо, відомий своєю надзвичайно великою бібліотекою акцій, ETF та взаємних фондів. Однак ця платформа з найвищим рейтингом також пропонує одне з найкращих місць для торгівлі на форекс. Відкривши тут рахунок, ви отримаєте доступ до понад 100 пар форекс.

Сюди входять усі основні та другорядні пари, а також десятки екзотичних валют. Завдяки розміру Interactive Brokers та ринкам, до яких вони мають доступ, трейдери форекс користуються тут високим рівнем ліквідності. Крім того, ви також побачите, що Interactive Brokers пропонує дуже конкурентоспроможні комісії. Простіше кажучи, ви будете платити комісію в розмірі від 0,08 до 0,20 BPS (бази).

Також рекомендуємо вам звернути увагу на брокера ТелеТрейд, який пропонує вигідні умови та конкурентоспроможні можливості!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *