У Сумах вперше пройшли змагання з легкої атлетики пам’яті Володимира Голубничого


У Сумах вперше пройшли змагання з легкої атлетики пам’яті Володимира Голубничого

У Сумах пройшов чемпіонат міста з легкої атлетики, присвячений пам’яті дворазового олімпійського чемпіона, Почесного громадянина міста Володимира Голубничого, який пішов з життя рік тому.

На відкритті змагань були присутні очільник громади Олександр ЛИСЕНКО, начальник відділу фізичної культури та спорту Єлизавета ОБРАВІТ, друг Володимира Голубничого Володимир ЯКОВЛЕВ та директор МКЗ «СДЮШОР В. Голубничого з легкої атлетики» Олена СОКОЛОВА.

Вітаючи учасників змагань, Олександр Лисенко наголосив на тому, що Володимир Голубничий – це людина, досягнення якої вшановані не тільки в Сумах та Україні, а й в усьому світі, та побажав молодим спортсменам наслідувати приклад відомого олімпійського чемпіона, продовжувати його естафету, розвивати, прославляти місто та державу й виборювати нові перемоги на спортивному фронті.

У своєму виступі очільник громади виразив вдячність захисникам, завдяки яким є змога влаштовувати такі змагання.

«Я дякую військовим, завдяки яким у місті можуть відбуватися турніри. Спортсмени, які змагаються за нагороди різних рівнів, присвячують свої перемоги нашим захисникам. На сьогодні місто бере активну участь у змаганнях у різних містах України, де є для цього можливості, та за кордоном. Спортсмени, відстоюючи ім’я Сум та України, дуже вмотивовані й намагаються бути найкращими, як і наші захисники», – сказав посадовець.

Участь у чемпіонаті міста з легкої атлетики пам’яті Володимира Голубничого взяли майже 100 спортсменів з трьох спеціалізованих закладів. Учасники виборювали перемогу в спортивній ходьбі, бігу 100 м і 800 м.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: дорослі, молодь, юніори; юнаки молодші, старші; хлопці та дівчата 2009 року народження та молодші.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *