У Сумах змагалися юні легкоатлети


У Сумах змагалися юні легкоатлети

Змагання, присвячені бійцям Збройних сил України, волонтерам та Дню Конституції, відбулись у сумському легкоатлетичному манежі. Організували його обласна дитячо-юнацька спортивна школа та департамент освіти. Всього змагатися прийшли близько шістдесяти спортсменів, пише Суспільне.

Розпочали змагання із легкоатлетичного старту. Бігли десятеро юнаків 2005-2006 років народження. Хлопці долали дистанцію у тисячу метрів – це п’ять кіл бігової доріжки манежу.

Першим фінішував Максим Сердюк — у спорті хлопець чотири роки. 24 червня показав результат у 2 хвилини 57 секунд.

“Оцінюю забіг добре. Хлопці всі стараються, тренуються, готуються до змагань”, — говорить він.

Забігом у 500 метрів вирішила відзначити власне свято 17-річна Ольга Бовкун — й прийшла до фінішу першою з результатом 1 хвилина 36 секунд.

“Це було швидко, тому не побачила такої ейфорії на дистанції. Настрій супер був – в мене сьогодні День народження”, — каже вона.

Готується до свого старту у півкілометровому забігу й десятирічний Данило Матвієнко. Окрім легкої атлетики, хлопець займається біатлоном. Розказав, про що мріє: “Стати легендою біатлону. Мені подобається їздити на лижах. Тому, що дуже класно на гірках спускатися, кататися”.

“Календар змагань скорочений дуже сильно, тому вони будуть для наших спортсменів й тренерів доречними дуже. В змаганнях беруть участь не лише легкоатлети, а й представники зимових видів спорту: лижники, біатлоністи. Також бачу серед учасників представників велоспорту”, — зазначає співорганізатор змагань, директор обласної ДЮСШ Юрій Бєлан.

За його словами, такі змагання одночасно розпочалися у дев’яти містах Сумської області.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *