[ad_1]

Стрибок у воду ціною власного здоров’я. Після нещасного випадку 17-річний Сергій Водолагін із Самотоївки Сумського району прикутий до ліжка. Врятувати хлопця може дороговартісна реабілітація. Однак родина не має таких грошей, тож просить про допомогу всіх небайдужих. Залишилося зібрати ще 20 тисяч гривень, щоб хлопець отримав надію на здорове життя, пише sts.

У багатодітній родині Галини Тимошенко із Самотоївки сталася біда. Її 17-річний прийомний син вже 4 місяці прикутий до лікарняного ліжка. Навесні він отримав серйозну травму хребта. Після невдалого стрибка у річку хлопець опинився у лікарні. “Лікарі не давали шансів на виживання, ніхто з докторів, боялися брать нас, розповідали, що це таке – травма 4, 5 та 6-го шийного хребця і пошкоджений спинний мозок”, – розповідає пані Галина, мама Сергія.

Лікарі прогнозували, що хлопець буде повністю паралізований. До того ж, після операції він місяць лежав із тромбозом, і про відновлення не було й мови. Однак зараз рухова активність хлопця поступово відновлюється.

Родина Сергія докладає максимум зусиль, щоб поставити хлопця на ноги. Щодня з ним працює реабілітолог.

На лікування хлопця родина витратила вже всі заощадження. До допомоги долучилися й односельчани. Щоб стати на ноги, Сергію ще потрібно пройти три курси реабілітації у Харкові. Перший почнеться вже у жовтні.

За допомогою Галина Миколаївна звернулася і до обласної служби у справах дітей. “Ми звернулися до відомих нам благодійних фондів, до небайдужих громадян, шляхом засобів масової інформації, через мережу інтернет, і докладаємо всіх зусиль, щоб необхідна сума на таку важливу реабілітацію для цієї дитини була зібрана”, – розповідає заступниця начальника служби у справах дітей Сумської ОДА Віра Тютюнник.

Один курс реабілітації коштує близько 50 000 грн. До повної суми у родини не вистачає ще 20 тисяч. Сім’я Сергія хоче знову бачити його здоровим, веселим та життєрадісним, тож просить допомоги у всіх небайдужих.

17-річний хлопець з Сумського району стрибнув у воду і опинився прикутим до ліжка: потрібна допомога, фото-1

Реквізити для допомоги:

Картка Приват Банку: 5168 7427 2875 4494 ТИМОШЕНКО ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА (МАМА). Тел. 0994438554.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *