«43 миттєвості війни»: У Сумах презентували світлини звільненої області


«43 миттєвості війни»: У Сумах презентували світлини звільненої області

У МЦ «Романтика» відкрили виставку фотографій звільненої від російських окупантів Сумщини.

В експозиції представлені 43 вражаючі кадри, зроблені відразу після вигнання військ агресора.

Авторами світлин є два фотографи сумської студії «Мальва» Світлана СМИРНОВА і Ольга ВОВК. Жінки згадують, що збирали фотоматеріали попри страх і ризик для свого життя.

«Ми не змогли стояти осторонь цих подій, взяли камеру і вдвох поїхали на власному авто робити фотографії. Їхали іноді під обстрілами і часто чули вибухи», — говорить Світлана Смирнова.

Підтримувала фотографів єдина ідея — залишити на згадку сумчанам реальні світлини про все, що відбувалося на Сумщині у перші дні повномасштабної війни.

«Історія дуже часто переписувалася, і ми хочемо цими світлинами показати нашим дітям, що і коли насправді відбувалося, — зазначила Ольга Вовк. — Ми хочемо донести майбутнім поколінням правду про справжню ціну нашої свободи, хочемо, щоб вони знали, хто наші герої і що таке «руський мір».

За словами авторів виставки, три світлини з експозиції будуть продані на Інтернет-аукціоні, кошти з якого підуть на підтримку Збройних Сил України.

На відкритті виставки було також презентовано календар із захисниками нашої області, виданий до річниці повномасштабної війни.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *