Авторка з Охтирки перемогла на фестивалі патріотичної пісні у США


Авторка з Охтирки перемогла на фестивалі патріотичної пісні у США

Охтирчанка Валерія з піснею “Світ! Нам потрібен мир” стала лауреаткою Першого міжконтинентального фестивалю української патріотичної пісні у Сполучених Штатах Америки “United for Ukraine”. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну авторка та виконавиця створила п’ять відеоробіт, які можна побачити на YouTube, пише Суспільне.

Пісня Валерії “Світ! Нам потрібен мир” англомовна. Ця робота, за словами авторки, написана для іноземної аудиторії. “Хотіла донести до світу істину й наголосити світовому суспільству, що війна триває”, – каже співачка.

Валерія взяла псевдонім Охтирчанка невипадково, говорить, що таким чином хоче прославляти рідне місто. В Охтирці вона народилася і навчалася. Нині ж мешкає у столиці. Жінка знає кілька мов та виховує сина Миколу.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Валерія Охтирчанка захищає рідну землю за допомогою власних пісень.

“Відчуваю переживання, біль, дуже багато емоцій, які важко описати одним словом, і в мені зародився такий внутрішній потенціал, який я не знала, як реалізувати, що мені робити. Одного дня я взяла до рук клаптик паперу й почала писати. Спочатку я писала вірші. Я їх публікувала в соцмережах, отримувала схвальні відгуки від читачів і в якийсь переломний момент я надихнулася і вирішила написати пісню”, – згадує вона.

Помітила талант Валерії ще в шкільні роки її викладачка музики Алла Сосєдко.

“Вона завжди розуміла, про що вона співає. І це мені також дуже подобалося. Тобто вона розуміла, про що, і вона це передала на сцені, свій образ. І на неї любо було подивитися, послухати і перейнятися тим, про що вона співає. Я навіть сама в неї дещо для себе брала з того, що непритаманне моєму голосову було”, – розповідає пані Алла.

Один із роликів Валерії на популярному відеохостингу подолав межу в 250 тис. переглядів. Наразі в репертуарі артистки 5 відеокліпів. Перший із них виконавиця знімала відразу після початку повномасштабного вторгнення. Виступ був російською мовою, бо охтирська співачка зверталася до солдатів Російської Федерації, закликаючи припинити війну.

Далі була пісня англійською – звернення до закордонних партнерів, на допомогу яких розраховувала наша країна. Інші пісні – українською, із надихаючими та сповненими віри в якнайшвидшу перемогу України текстами.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *