Благодійний Фонд Олександра Ємця передав допомогу ліцею Боромлянської сільської радиБлагодійний Фонд Олександра Ємця передав допомогу ліцею Боромлянської сільської ради

«Сьогодні в нашому закладі освіти відбулася приємна зустріч із уповноваженою особою Благодійної Організації Благодійного Фонду Олександра Ємця Наталією Анатоліївною Ємець та представниками Фонду, серед яких і наш учитель-пенсіонер Олександра Андріївна Яреськовська.

Ми щиро дякуємо за надану спонсорську допомогу #БлагодійномуФондуОлександраЄмця

у вигляді дизельного генератора з повітряним охолодженням (модель 192FE, потужністю 6 кВт), який буде встановлено в котельні ліцею.

Надзвичайно щемливою була ініційована Ємець Н.А зустріч із рідними полеглих випускників закладу освіти, що віддали життя за свободу України.

Уся шкільна родина дякує працівникам Фонду, особисто Наталії Анатоліївні та бажає їм процвітання, здоров’я, успіхів і найголовніше Перемоги! Щоб прийшов мир у рідну Україну та наповнилася школа дитячими голосами», – йдеться у дописі Ліцею Боромлянської сільської ради.

Слідкувати за діяльністю Благодійного фонду Олександра Ємця можна на сторінці у фейсбуці або на нашому сайті.

Якщо Ви потребуєте допомоги, Ви можете отримати детальну інформацію в БФ «Олександра Ємця» щодо видачі та категорій населення, які можуть на сьогодні її тримати від благодійного фонду. Звертайтесь за номером +380639672877 для отримання детальної інформації у будні дні з 9:00 до 15:00.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *