[ad_1]

Чотири учасники забігу довжиною у 500 кілометрів стартували 15-го серпня у Харкові. 17 серпня спортсмени фінішували біля Гребениківки на Сумщини. У пресхолі готелю «Олімпійський» учасники забігу поспілкувались із журналістами.

«Люди з першого разу завжди не вірять в цифру 500 кілометрів. Завжди перепитують: 500 кілометрів? А друге питання: ногами, чи на машині, чи на велосипеді? Як?», – говорить організатор забігу Ігор Мишко, пише suspilne.

Команда, що бере участь у цьому році:

  • Олександр Головницький, професійний бігун з Ковеля;
  • Катерина Байрон, рекордсменка «Книги рекордів України» з бігу на 50 кілометрів босоніж з Одеси;
  • киянин Володимир Сковородка, який у 2018-му пробіг марафон у повному спорядженні рятувальника;
  • Дмитро Левченко, який тренувався двічі на день протягом року.

«Подзвонили – запропонували. То я думаю – я і так бігаю вдома без пуття, а тут побачу країну. Як кажуть: змінюй себе і поруч тебе зміниться світ. І так само цією пробіжкою хтось може мене десь побачить, і ми біжимо і десь двоє-троє діток почнуть займатися. Ми робимо невеличку акцію, а можемо змінити світ», – говорить учасник змагань Олександр Головницький.

Учасник забігу Дмитро Левченко, каже, що бере участь у змаганнях, адже йому все ще цікавий світ, як і в дитинстві. «Я в собі ще тримаю дитину, мені все цікаво і я хочу побачити світ, я і хочу побачити нашу країну», – каже Дмитро.

«Я можу зараз вам почати розповідати: це мені потрібно для краси, для здоров’я. Але то буде брехня. Тому що я просто без цього не можу. Якщо я це чую – є всередині тригер, каталізатор спрацював і треба, треба робити, треба спробувати», – ділиться своєю мотивацією до забігу учасниця Катерина Байрон.

18 серпня спортсмени о 6:30 стартували від села Гребениківка і бігтимуть через Суми. У Сумах вони зроблять зупинку біля пам’ятнику Небесній сотні та Меморіалу загиблим воїнам на центральному кладовищі.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *