[ad_1]

В Україні діє адаптивний карантин.

Посилити карантин в Україні можуть вже від наступного понеділка, 13 вересня. МОЗ вже подало до Кабміну ініціативу щодо переведення України до «жовтої» зони карантину, пише ТСН.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі «Україна 24».

Ляшко запевнив, що наразі підстав для введення «червоної» зони адаптивного карантину в жодному з регіонів України немає. Утім, сьогодні Україна перевищила індикатори, які можуть перевести країну із «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

«МОЗ подало відповідне подання Кабміну. Цього тижня буде комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. Більше від усього, від наступного понеділка Україна перейде в жовтий рівень епідемічної небезпеки», — повідомив Ляшко.

Надалі, як пояснив голова МОЗ, коли застосовується «жовтий» рівень, відбувається регіональний поділ — десь буде «жовтий», десь «помаранчевий», а в деяких регіонах «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

«Наразі підстав для запровадження «червоного» рівня немає в жодному з регіонів України. Є тільки показники, щоб перевести всю країну на «жовтий», — додав він.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *