[ad_1]

Цьогоріч фестиваль «Ніч міста» відбудеться 4 вересня.

Виставка-звіт Школи архітектури та дизайну

У Сумській міській галереї ви зможете побачити Виставку-звіт Школи архітектури та дизайну за 2020-2021 навчальний рік.

Мета цієї виставки – ознайомити відвідувачів з результатами роботи школи. Організатори мають надію, що після перегляду експонатів виставки, відвідувачі зможуть переконатися, що, якщо дітей чимось зацікавити, вони дадуть фору дорослим.

Виставка живопису Аліни Славгородської «Яскравий подих фарб»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-1

В Сумській міській галереї на вас чекає виставка живопису Аліни Славгородської «Яскравий подих фарб».

Художниця з міста Тульчин Вінницької області привезла до нас у Суми свої яскраві роботи. Пейзажі, натюрморти, написані яскравими олійними фарбами, в перші дні осені повернуть нас до такого прекрасного літа.

Виставка скульптур з металу «RedRod» від Юрія Давиденка

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-2

Це ще не всі сюрпризи, які чекатимуть на вас у Міській галереї!

Виставка скульптур з металу «RedRod» від Юрія Давиденка прямий доказ того, що друге життя можуть отримати забуті, непотрібні речі. Непридатні, на перший погляд, запчастини в руках майстра перетворюються на справжній витвір мистецтва.

Інтерактивно-вертепна лялькова вистава «Бичок-смоляний бочок»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-3

Казкар із Тростянеччини, Олександр Лобода (Полуянов) покаже всім бажаючим Інтерактивно-вертепну лялькову виставу «Бичок-смоляний бочок».

Вистава зроблена у традиціях народного вуличного театру. Авторська п’єса розповідає про лялькаря-мандрівника, який своїм товаром пишається, бо то є казки. Казка, яку він і привіз до глядачів, відома всім, тож нікому не буде складно стати співавтором переказу, занурюючись у різнобарвний світ наших предків-українців.

Вистава буде цікавою всім — як дітям, так і дорослим. Запрошуємо!

Арт-перформанс «Jam і Хендрікс»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-4

У одному з сумських двориків Єгор під акомпанемент музикантів створюватиме велику картину з портретом музиканта Джиммі Хендрікса. У глядачів є можливість споглядати процесс малювання, слухати живу музику, спілкуватись з митцями, внести свій мазок пензля на картину під керівництвом художника, або приєднатись до музичного джему.

Проєкт «Ніч. Вогонь. Місто. Три квартали»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-5

Проєкт покаже відвідувачам місце у Сумах з найвищею концентрацією архітектурних пам’яток, історичних цікавостей, свідоцтвами про життя видатних особистостей, об’єктами мистецтва. Три квартали Троїцької, Псільської та Чугуєвського.

Змістовна розповідь на фоні історичних будівель, неочікувані декорації, відео-інсталяції на фасаді костелу, світлові ефекти, шоу відкритого вогню. І все це з автентичними африканськими співами наживо.

Проєкт складається з декількох заходів у галереї та парку біля Костелу:

16:00 – Відкриття виставки скульптури «Окрилені Майстром». Роботи Михайла Лисенка та учнів Сумської художньої дитячої школи.

20:00 – Візуально-вокальний перформанс «Ніч. Вогонь. Крила ангела» за участі хорів.

20:30 – Екскурсія «Ніч. Три квартали з одного місця».

21:00 – Перформанс «Скульптури у темряві».

Проєкт «Поезія кольорів та відтінки музики»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-6

Скучили за яскравими подіями у арт-дворику на Воскресенській?

Цієї ночі міста тут на вас чекає багато цікавого. Організатори представлять відвідувачам проєкт «Поезія кольорів та відтінки музики».

Усіх запрошено на свято, де будуть перемішані різноманітні форми спілкування майстрів слова, музики, образотворчого та вуличного мистецтва. Кожний у своїй галузі має «написати» кохання до свого міста, своє особисте ставлення до його цікавинок і улюблених куточків. Поети представлять вірші, які знайдуть своє відображення у творах художників і фотографів.

У дворику та Галереї «bureauArt» ви зможете побачити:

15:00 — Відкриття експрес-пленеру Поетів, Художників та Фотографів. Виступ музикантів та читання віршів.

17:00 — Відкриття виставки «Пора закінчувати» творів кращих українських майстрів.

18:00 — Презентація результатів експрес-пленеру Художників та Поетів.

20:00 — Презентація результатів експрес-пленеру Фотографів та Поетів.

Костюмоване дійство «Воскреси МоменТи»

4 вересня на вулиці Воскресенській працюватиме машина часу. Тут оживуть старі фотографії.

Прогулюючись однією з найстарших вулиць міста Суми, ви зможете побачити, як виглядали представники середнього класу на початку ХХ століття, пограти у серсо, послухати історії старовинних будинків, випробувати своє терпіння в мистецтві каліграфії або ж просто сфотографуватися з учасниками атмосферного проєкту «Воскреси МоменТи».

Воскресити моменти минулого, відчути атмосферу міста на межі ХІХ і ХХ століть допоможуть учні Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей, учасники проєкту «Костюмована екскурсія «Ми вам розкажемо про Суми».

Арт-виставка «Не марнуй свій талант»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-7

У цю Ніч міста запрошуємо вас на арт-виставку картин та інсталяцій Дмитра Горди «Не марнуй свій талант».

Цікаві роботи, зона для відпочинку та спілкування, приємна музика – все це чекає на вас на цій локації.

Фотозона-виставка «За кадром. Відчуття»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-8

Запрошуємо на виставку фотографій Катерини Барило «За кадром. Відчуття»!

Бути саме тут. В цьому місті. Ходити різними дорогами, пити чай, каву, сидр, вчитись ПРИЙМАТИ. Приймати життя таким, яким воно є. Шукати місця для самотності чи єдності. Відчувати відчай, закоханість, заклопотаність, радість, спокій. Дозволяти життю бути таким, яким воно є.

Про все це вам розкажуть фотографії. Не пропустіть!

Фотозона «Моменти дитинства»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-9

Уявіть, що вам випав момент повернутися в дитинство.

Той самий час, коли всі ігри були надворі, а не в гаджетах. І як тільки-но спадала полуднева спека, ви з захопленням вибігали на вечірню прогулянку надворі. Перетворювалися у відомих персонажів з казок чи боролися з бур’янами, як справжні воїни. Шукали «скарби», які самі ж закопували в пісок під скло. Або відкривали справжні салони краси, театри, магазини…

У цих щасливих моментах було багато посмішок, старань, зусиль, перемог… сліз. Можна було уявити себе ким забажаєш. Проте не було однієї маленької можливості — зробити влучне фото, та ще й вночі. Коли тебе кличуть додому, а гра тільки оживає. Казка перетворюється на реальність в твоїй уяві.

Ось уже і чарівний ліс, звірі, вогники. Звірята в чудернацьких костюмах, гігантські гриби, що світяться, метелики та безліч квітів на буяючій арці.

Можна зупинитися. Вам випав дивовижний шанс — зазирнути у дитинство без поспіху. Насолоджуватись зі своїми дітьми чи друзями. Навіть якщо тобі зараз 13 і попереду ціла юність — герої поруч не залишать тебе байдужим.

Роби фото, лови миті, поринь в моменти радості

Фотозона «Гроза у місті S»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-10

Ніколи не встигаєш зафіксувати блискавку на камеру? Хочеш прогулятися під грозовим небом, але боїшся намочити нові біленькі кросівки у калюжі? Тоді тримай захмарене небо з блискавкою просто над твоєю головою!

Незвичайна фотозона у підвалі. Запрошуємо!

Фотозона «Твій момент, тут і зараз»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-11

Фотозона «Твій момент, тут і зараз» ще одне місце, де можна зробити світлини на пам’ять, щоб згадати про цю Ніч колись.

Виставка «Очі міста»

Фестиваль «Ніч міста» у Сумах: що чекає на сумчан?, фото-12

Художник досліджує місто, фотографуючи його у відображенні калюж, вікон, рекламних бордів. В момент кризи та самоізоляції, коли всі ЗМІ зосередженні на висвітленні проблем, автор дивиться на те, що дратує та знаходить в цьому красу й інший сенс.

Зміст проєкту бачити цікаве в повсякденному, знаходити красу в кожному кроці та насолоджуватися життям понад усе. Це дослідження триває вже понад рік і у виставці представленні найкращі фото, які дозволяють побачити красу міста в моменті.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *