Міграційна служба Сумщини продовжує виявляти іноземців-порушників міграційного законодавстваМіграційна служба Сумщини продовжує виявляти іноземців-порушників міграційного законодавства

Міграційна служба Сумської області продовжує активну роботу в напрямку перевірочних заходів з дотримання іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території України

Протягом останнього робочого тижня на Сумщині встановлено 2 факти незаконного перебування іноземних громадян (один безпосередньо у Сумах, другий у Лебедині). Стосовно вісьмох іноземців Управлінням, за поданнями підпозділів Національної поліції, прийнято рішення щодо заборони подальшого їх в’їзду в Україну.

Ще стосовно двох іноземців – порушників міграційного законодавства прийнято рішення щодо їх примусового повернення до країн походження.

Загалом, у період з 13 по 17 лютого 2023 року за порушення вимог ст.203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) стосовно іноземних громадян складено 6 матеріалів про адміністративні порушення.

Окрім того, за ст. 205 КУпАП (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) до адміністративної відповідальності притягнуто 2 українців, які є приймаючими сторонами іноземців в Україні.

Управління ДМС у Сумській області

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *