[ad_1]

Суми відзначили 366 річницю. Вітаючи містян зі святом, Я разом з головою ОДА Дмитро Живицький озвучили прагнення максимум за 2 роки реалізувати в обласному центрі 2 масштабних проекти: реконструювати площу Незалежності в центрі Сум, та повністю модернізувати міський парк ім. Кожедуба.

Знаю, плани амбітні, завдання не з легких. Але впевнений, що все вийде. Разом з Тетяна Скрипка як депутати постійно спілкуючись з мешканцями розуміємо наскільки важливо створити місце для дозвілля та прогулянок, та взагалі оновити центр міста ! Вірю, до реалізації задуманого приєднаються меценати і волонтери.

Щодо коштів — з Тетяною Скрипкою та Дмитром Живицьким будемо звертатися до Офісу Президента, аби заручитися підтримкою. Впевнений, свій внесок зробить і місто. Також маємо надію отримати і кошти ДФРР, звісно після розробки проекту.

Сподіваємось тісна співпраця та постійна комунікація між Сумська Обласна Державна Адміністрація , та нами Михайло Ананченко , Тетяна Скрипка як народними депутатами дасть швидкий результат ! Та перш ніж почати його створювати, оголосимо конкурс на кращу концепцію улюбленого місця відпочинку сумчан. Долучайтеся, пишіть в коментарях яким ви хочете бачити парк ім. Кожедуба!

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *