[ad_1]

Подія сталася у Шосткинському районі. За свої дії жінка отримала покарання у вигляді 850 гривень штрафу. Таке рішення днями ухвалив Шосткинський міськрайонний суд Сумської області, пише shostka.info.

У судовому засіданні було встановлено, що наша землячка 13 травня близько 19:30 години, перебуваючи у кімнаті своєї знайомої в м. Шостка, викрала банківську картку АТ «Ощад Банк». Протягом доби жінка розраховувалась цією карткою в різних магазинах м. Шостка (магазині «Дар», «АТБ-Маркет», «М`ясний») на загальну суму 1527,99 гривень.

Обвинувачена свою вину у вчиненні злочину визнала в повному обсязі. Пояснила, що наглядала за дітьми потерпілої, поки та відпочивала після роботи, тому зайшла до кімнати потерпілої і побачила, що банківська картка останньої лежить на столі. Вона забрала цю картку, а потім розраховувалась нею за придбаний в магазинах товар. Купувала продукти харчування, дитячі суміші та каші. Вчинила вказане, бо на той час взагалі не мала коштів, не було чим годувати дітей. І зараз перебуває у дуже скрутному матеріальному становищі: має трьох малолітніх дітей, наймолодшому з яких 5 місяців, отримує виплати на дітей лише трохи більше 2 тис. гривень на місяць. Працювати зараз також не може, бо не має на кого залишити дітей. Близьких родичів, які б могли допомогти, не має, бо залишилась сиротою в 7-річному віці. З цивільним чоловіком відносини розладнались, зараз проживають окремо. Зазначила, що як тільки з`явиться змога – заподіяну шкоду відшкодує.

Суд призначив їй штраф у розмірі 850 гривень, при цьому дозволив розстрочити його сплату на 10 місяців.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *