На Сумщині «ковідні» лікарні збільшують кількість ліжок із централізованою подачею кисню


На Сумщині «ковідні» лікарні збільшують кількість ліжок із централізованою подачею кисню

Питання централізованого киснезабезпечення лікарень обговорила заступник голови облдержадміністрації Олена БОЙКО на нараді із представниками 22 закладів охорони здоров’я, що надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19.

За її словами, заклади охорони здоров’я наразі займаються нарощуванням потужностей, оснащенням додаткових кисневих точок, підключенням до центральної подачі кисню та встановленням кріоциліндрів.

Так, наприкінці минулого року для деяких «ковідних» закладів було закуплено необхідне кисневе обладнання. Частина установок вже підключена до мережі, деякі лікарні завершують встановлення обладнання.

Посадовець наголосила, що в умовах зростання рівня захворюваності керівникам громад та лікарняних закладів необхідно розглянути питання щодо організації додаткових кисневих точок із центральною подачею кисню.

За інформацією, що медустанови надавали для узагальнення в обласне управління охорони здоров’я, наразі в області у закладах охорони здоров’я для лікування хворих на COVID-19 виділено 2306 ліжок. Виключно централізованою подачею кисню вже забезпечено 1316 ліжок. Ще 1417 ліжок планують найближчим часом підключити до центральної мережі киснепостачання.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *