На Сумщині підписали Меморандум про співпрацю між поліцією та територіальною громадою


На Сумщині підписали Меморандум про співпрацю між поліцією та територіальною громадою

З метою реалізації принципу «Polising communiti», підвищення довіри населення до поліції та вдосконалення взаємодії між громадою і поліцією, у рамках впровадження на території обслуговування відділення поліції № 4 (м. Суми) проєкту «Поліцейський офіцер громади» було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та Верхньосироватською територіальною громадою.

В основу реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» покладено принцип об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів для забезпечення громадського порядку та профілактики злочинності.

Основною метою проєкту є співпраця на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території громади.

Під час зустрічі присутні обговорили подальші дії для успішної реалізації проєкту та взаємодії поліції та громади в цілому.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день на території обслуговування ВП № 4 ( м. Суми) Сумського РУ вже несе службу 6 поліцейських офіцерів громади.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *