[ad_1]

Щороку Служба судової охорони перед початком навчального року ініціює проведення комплексу профілактичних заходів покликаних зберегти життя та здоров’я дітей на дорогах. В цьому році акція триватиме з 20 серпня по 20 вересня.

У рамках дії «місячника», в територіальному управлінні Служби судової охорони у Сумській області теж було розпочато виконання комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Так, в стінах адмінбудівлі територіального управління Служби судової охорони у Сумській області відбулась знайомство юних учасників дорожнього руху зі службовою технікою та її водійським складом. Під час огляду малечею службових автомобілів Служби судової охорони, водії-професіонали не тільки продемонстрували її технічні можливості, але й у невимушеній формі нагадали дітлахам правила безпечної поведінки на дорозі та пояснили які можуть бути наслідки від їх невиконання.

Корисною ця зустріч виявилась і для самих співробітників Служби судової охорони, яка стала важливим нагадуванням водійському складу управління про необхідність зважувати на фактор зростання інтенсивності пішохідного руху біля навчальних закладів з початком навчального року, при плануванні своїх службових маршрутів.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *