[ad_1]

Оперативна інформація Генштабу ЗСУ станом на 18.00

Оперативна інформація Генштабу ЗСУ станом на 18.00: 

▪️Противник здійснив понад 80 літаковильотів, зокрема 29 з аеродромів Барановичі та Бобруйськ, що розташовані на території республіки білорусь.

▪️До нанесення ударів по об’єктах залучались літаки бомбардувальної, штурмової та винищувальної авіації. З метою ведення повітряної розвідки об’єктів на території України ворог задіяв п’ять літаків-розвідників.

▪️У північно-східній частині Азовського моря продовжують перебувати до 5 кораблів окупантів.

▪️Не зважаючи на активну пропаганду, особовий склад окремих підрозділів Центрального воєнного округу деморалізований через значні втрати.

▪️Військовослужбовці збройних сил рф масово відмовляються брати участь у війні проти України. В 155-й окремій бригаді морської піхоти з початку війни близько 220 військовослужбовців відмовились брати участь в збройній агресії проти України. Всього, у період з 24 лютого цього року, загинуло близько 50 та поранено близько 110 військовослужбовців цієї частини. Також неабиякий резонанс у російському суспільстві викликає загибель в російсько-українській війні вищих та старших офіцерів.

▪️Через проблеми з системою медичного забеспечення ворог зазнає великих втрат. Зокрема, це відчувається у підрозділах 7-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ збройних сил рф.

Це наша земля! Переможемо!

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *