[ad_1]

ПАТ «Укрнафта» традиційно приділяє значну увагу питанням соціальної захищеності працівників, здоров’ю та відпочинку співробітників та їхніх дітей.

У 2020-му році відкрити двері таборів у компанії не ризикнули. А вже у 2021-му, як тільки статистика захворюваності на коронавірус пішла на спад, у компанії вирішили не гаяти час.

Задля безпеки, цьогоріч відкрили по одному таборі на Сході та Заході. Діток Східного регіону приймав ДТВ «Космос» ППО НГВУ «Охтирканафтогаз», що на Сумщині, а Західного – табір «Дружба» НГВУ «Долинанафтогаз» (Івано-Франківщина).

Заїзд першої зміни сезону у «Космосі» відбувся 5 липня і до цього дня в таборі дуже готувалися. Відремонтували будиночки, оновили меблі та інвентар, замінили матраци, подушки, постільну білизну. У таборі подбали про заходи для безпечного відпочинку: маски, антисептики, паперові рушники, регулярні прибирання та дезінфекція приміщень.

У «Космосі» за три зміни відпочило 810 дітей (перша зміна – 251, друга – 338, третя – 221), з яких 603 – діти працівників компанії з Охтирського, Полтавського та Чернігівського НПР. У таборі для дітей створили всі умови для того, що б не тільки добре відпочити та зміцніти фізично, а й проявити себе, розкрити свої таланти, розширити пізнання і знайти нових друзів.

Як наголошує голова ППО ОНГВУ Ігор Біленко: «Після року “табірної” паузи та дистанційного навчання в школах, знову повернутися до живого спілкування, ігор, спортивних активностей – це чудово. Як кажуть, “все нове – це гарно забуте старе”, і дійсно – квести, спартакіади, конкурси засяяли новими барвами. Усі дітки та їхні батьки залишилися задоволеними. Ми з нетерпінням чекатимемо усіх наступного року!»

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *