Шлях Ультрапробігу «Сталевий гарт» проляже Сумами. ОНОВЛЕНО


Шлях Ультрапробігу «Сталевий гарт» проляже Сумами. ОНОВЛЕНО

Шлях десятиденного всеукраїнського Ультрапробігу Єдності «Сталевий гарт» цього року проляже Сумами.

Такий захід проводиться третій рік поспіль 15–24 серпня і присвячується Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України!

Мета ультпробігу – популяризація здорового способу життя, демонстрація прикладу сили волі українців, об’єднання суспільства в сучасній боротьбі за незалежність.

Щоразу він пролягає за новим маршрутом. Цього року учасники бігтимуть до столиці України з Харкова через Охтирку, Суми, Ромни, Прилуки, Бровари.

Команда кращих ультрамарафонців країни протягом 10 днів подолає шалену відстань у півтисячі кілометрів із закликом підтримати захисників нашої незалежності та долучитися до благодійної програми організаторів заходу зі збору коштів для потреб Збройних Сил України через фонд «Повернись Живим».

***

У Сумах учасники пробігу перебуватимуть 17 і 18 серпня. У вівторок о 14:00 зустрінуться зі ЗМІ (готель «Олімпійський»), о 17:30 – з представниками спортивної еліти (МЦ «Романтика»). У середу із 7:30 пробіжать вулицями міста (вул. Харківська, вул. Петропавлівська, вул. 20 років Перемоги) і рушать у напрямку с. Сула Недригайлівської громади.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *