СПІЛЬНА МІЖНАРОДНА АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «АДМІНІСТРАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» ЄВРОПЕЙСЬКОЮ АКРЕДИТАЦІЙНОЮ АГЕНЦІЄЮ ACQUIN


СПІЛЬНА МІЖНАРОДНА АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «АДМІНІСТРАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» ЄВРОПЕЙСЬКОЮ АКРЕДИТАЦІЙНОЮ АГЕНЦІЄЮ ACQUIN, фото-1

Співпраця Сумського НАУ з університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф розпочалася в 1995 році. Одним з напрямків спільного успішного співробітництва стало відкриття в 2002 році міжнародної магістерської навчальної програми «Аграрний менеджмент» Master of Business Administration in Agriculture – (MBA) українською та німецькою мовами, створення єдиної мережі паралельно діючих магістерських програм з аграрного менеджменту з взаємним визнанням навчальних і екзаменаційних оцінок згідно Болонської угоди, видача подвійних дипломів та дипломів міжнародного зразка. З 2015 року до мов навчання за даною магістерською програмою додано і англійську.

29 листопада 2019 року СНАУ став членом міжнародного консорціуму 24 університетів із 12 країн світу, підписавши спільний Меморандум про наміри. Також була підписана нова розширена угода щодо спільної реалізації програми подвійного диплома з німецьким партнером, яка дозволила поглибити процес інтеграції СНАУ до міжнародного освітянського простору. З того часу магістерський курс трансформувався в «Адміністративний менеджмент», набуваючи все більшої популярності як серед українських студентів, так і серед іноземних. Впровадження міжнародної програми підготовки спеціалістів в Сумському НАУ сприяє працевлаштуванню випускників, підвищує можливості реалізації отриманих знань та навичок. Випускники цієї програми на цей момент працюють консультантами та топ-менеджерами в спільних підприємствах та представництвах німецьких, австрійських та швейцарських компаній, у сфері вітчизняного агробізнесу, викладачами та науковцями провідних європейських та українських ВНЗ, тощо.

Магістерський курс було акредитовано 22 червня 2006 року Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, та Німецькою службою академічних обмінів DAAD квітні 2009 року. У листопаді 2016 року спеціальність успішно акредитована європейським акредитаційним агентством ACQUIN. Метою міжнародної акредитації є підтвердження повної відповідності змісту та якості навчального процесу в СНАУ європейським освітнім стандартам. Наразі Сумський НАУ у консорціумі з університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф та іншими університетами-партнерами в активній фазі підготовки до спільної ре-акредитації магістерського курсу європейським акредитаційним агентством ACQUIN. Сумським НАУ підписано контракт з європейською агенцією ACQUIN щодо акредитації ОП Адміністративний менеджмент. Команда СНАУ активно залучена до підготовчого процесу.

Особливо в цей момент вдячні за підтримку Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) та супровід в процесі підготовки до акредитації!

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *