[ad_1]

Кількість Центрів з місцями для самообслуговування, де українці можуть скористатися порталом Дія, зросла до 1000 точок.

У таких ЦНАПах адміністратори не лише надають держпослуги відвідувачам, а й навчають користуватися порталом Дія, консультують та допомагають отримати послуги онлайн. Це дозволить багатьом людям у майбутньому отримувати послуги самостійно та збереже час адміністраторів.

«Наявність спеціально облаштованих місць з комп’ютерами з доступом до інтернету в кожному ЦНАПі зменшить цифровий розрив між представниками поколінь та жителями різних населених пунктів, адже забезпечить усіх рівним доступом до сучасних сервісів», – підкреслила Людмила РАБЧИНСЬКА, заступниця Міністра цифрової трансформації.

Ми працюємо над тим, щоб дедалі більше ЦНАПів облаштовували приміщення місцями для отримання послуг на порталі Дія та допомагали відвідувачам із легкістю здобувати нові цифрові навички. Зараз такі місця доступні у 612 ЦНАП, 335 віддалених робочих місцях та 57 територіальних підрозділах.

Для того, щоб їх кількість зростала, Міністерство цифрової трансформації України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» створила посібник. Він допоможе працівникам ЦНАП навчати українців отримувати державні послуги онлайн та надавати якісні консультації щодо е-послуг. Також ми розробили для Центрів навігаційний вказівник, що допоможе відвідувачам швидше знайти місце для користування порталом Дія.

За матеріалами thedigital.gov.ua

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *