[ad_1]

Проведення профілактичних заходів серед населення, а особливо серед дітей – запорука безпечного життя громадян. Тому Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Національною поліцією в закладах середньої освіти проводяться інформаційно – профілактичні заходи – «День з рятувальником та поліцейським».

Так, 15 вересня рятувальники та працівники поліції завітали зо загальноосвітніх шкіл Ромен, Бурині, Сум та навчально – виховного комплексу в с. Миколаївка Сумського району.

Захід розпочався з проведення евакуації дітей з приміщення за сигналом «Увага всім!». Після цього школярам розповіли про правила безпеки життєдіяльності, алгоритми дій під час надзвичайних подій та продемонстрували порядок використання вогнегасника.

Справжньою подією для дітей стала демонстрація техніки та спеціальних засобів, які використовує рятувальна служби Сумщини для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Під час цієї частини заходу кожен з присутніх мав змогу відчути себе справжнім рятувальником, а хтось, можливо і обрав майбутню професію.

Працівники ДСНС і надалі будуть проводити активну роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління, оскільки знання отримані ними зараз зроблять їх життя більш безпечним в майбутньому.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *