Терміново: залишився всього тиждень, а коштів на тепловізори шосткинцям, що воюють на півдні та сході країни, поки не вистачає


Терміново: залишився всього тиждень, а коштів на тепловізори шосткинцям, що воюють на півдні та сході країни, поки не вистачає

Нагадаємо, до Волонтерського центру “Шостка”, за допомогою звернулися донька та дружина військовослужбовців із нашого міста, які воюють у гарячих точках на сході та півдні України, пише shostka.info.

Захисники із різних підрозділів, наразі знаходяться в різних областях, але і тим, і іншим терміново для виконання бойових завдань потрібні тепловізори. Прилади нічного бачення дозволять краще бачити і бити ворога в темну пору доби.

Терміново потрібні хоча би два тепловізори, кожен з яких коштує близько 60 тисяч гривень.

Протягом 12 днів, з початку оголошеного збору, волонтерам вдалося зібрати усього 13 тисяч гривень. Небайдужі перераховують кошти, а також приносять макулатуру (її волонтери здають, отримані кошти долучають до збору на тепловізори). Майстри хендмейду надають свої вироби: їх можна придбати онлайн на сторінці Волонтерського центру, а також надати для благодійного продажу власні роботи: отримані кошти теж спрямують на придбання тепловізорів.

Волонтери запрошують долучатися до збору, адже залишився усього тиждень, щоб зібрати необхідну суму. Пізніше передати захисникам необхідне обладнання не буде можливості:

– Допоможемо нашим захисникам у боротьбі з окупантами! Кожна гривня, перерахована в допомогу армії, – це ще один крок до Перемоги! 

Перерахувати кошти можна на карту волонтерського центру:
(Приват банк) 5168 7574 0250 0062 Гончарова Аліна Олександрівна.

 Або ж принести кошти, макулатуру, вироби хендмейду можна безпосередньо до Волонтерського центру “Шостка” за адресою: Садовий бульвар, 23-а (навпроти відділення №1 “Нової пошти”).

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *