Третину дорослих сумчан вже вакцинували від коронавірусу


Третину дорослих сумчан вже вакцинували від коронавірусу, фото-1

Такі дані оприлюднили у мерії, передає ВШ.

Зокрема, як розповів в.о. начальника управління охорони здоров’я Степан Пак, потужності сумської медицини дозволяють щеплювати щодня до 1800 бажаючих. Зараз проведено 93245 щеплень, щеплені 58563 чоловік, що складає майже 30% від кількості дорослого населення.

Степан Пак закликав сумчан вакцинуватися, щоб захиститися від вірусу. Ті, хто вагаються з вибором вакцини, можуть проконсультуватися з лікарем.

«Повірте, необхідність щеплення є, – зауважив він. – Не виключено, що найближчим часом ми побачимо зростання кількості хворих, а це значить, що може повторитися те, що ми переживали в кінці минулого року і на початку цього, коли були переповнені стаціонари і коли ми мали величезні проблеми, летальні випадки. У Сумах вже померли 510 осіб. Мало того, все ті, хто перехворів, не обов’язково у важкій формі, але і легкої, сьогодні відчувають наслідки хвороби. Є тільки два варіанти, якими можна перервати епідемічний ланцюг: це, по-перше, щеплення, по-друге, ізоляція і самоізоляція. І все. Іншого ніхто не придумав», – зазначив він.

Він навів приклад Моршина, де в рамках пілотного проекту МОЗ вакцинували більше 60% населення і поки не зареєстровано жодного нового хворого COVID-19.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *