У лікарнях Сум тривають ремонтні роботиУ лікарнях Сум тривають ремонтні роботи

Управління охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 5» продовжували капітальні ремонти ліфтів у хірургічному корпусі та операційної № 6. Також далі готувалися до капітального ремонту хірургічного відділення № 1 та системи киснепостачання у відділеннях хірургічного корпусу, які надають допомогу хворим із COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» капітально ремонтували двоповерхову будівлю стаціонару, проводили підготовчі роботи до капітального ремонту клініко-діагностичної лабораторії, території (вул. Троїцька, 28), впровадження системи моніторингу енергоресурсів будівель КНП (вул. Троїцька, 28, вул. Івана Сірка, 3) і займалися придбанням нового обладнання.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» виконували реконструкцію будівлі жіночої консультації із заміною ліфта пасажирського на лікарняний, теплового пункту, мереж електро- та водопостачання.

Тим часом у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» тривав капітальний ремонт будівель із утепленням стін, покрівлі, заміною покриття та системи опалення.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *