[ad_1]

Управління охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» продовжували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення (вул. Металургів, 38).

У КНП «Клінічна лікарня №5» виконували капремонт кабінету комп’ютерної томографії хірургічного корпусу № 1.

Завершили капремонт першого поверху поліклініки.

Виготовили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт ліфта № 1432 в будівлі харчоблоку, самої булівлі харчоблоку та двох ліфтів у хірургічному корпусі.

Уклали договір на виготовлення ПКД на капремонт хірургічного відділення № 1 у хірургічному корпусі № 1. Повторно оголосили тендерну закупівлю на капітальний ремонт приміщення операційної № 6 операційного блоку хірургічного корпусу.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» уклали договір на проведення капітального ремонту теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3). Отримали обладнання по ІТП.

Завершили роботи з капремонту двоповерхового стаціонару та енергоефективну термомодернізацію (капітальний ремонт) будівлі стаціонару за правилами Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на вул. Троїцька, 28.

Виконували роботи з капітального ремонту електрощитової з влаштуванням АВР та встановленням дизель-генератора на вул. Троїцька, 28 (також укладено договір на технічний нагляд), проводили капітальний ремонт вхідної групи та санвузла першого поверху на вул. Праці, 3 та вул. І. Сірка, 3, займались облаштуванням системи автоматичного регулювання споживання тепла консультативно-діагностичного відділення на вул. І. Сірка, 3, капремонтом ліфтового господарства на вул. Троїцька, 28.

Велись підрядні роботи з капремонту вестибюля з сходовою клітиною (вул. Троїцька, 28). А от завершили за даною адресою підрядні роботи з поточного ремонту кабінетів ультразвукового дослідження та офтальмолога старого корпусу, металопластикових дверей стаціонару, ремонтсистеми опалення старого та нового корпусів, встановлення рентгенозахисних дверей.

Виготовляли експертизу проєкту з капремонту системи централізованої подачі кисню (з встановленням кріоциліндрів) в новому корпусі (вул. Троїцька, 28).

Крім цього, уклали договір на технічний та авторський нагляд й проходження експертизи проєктно-кошторисної документації клініко-діагностичної лабораторії (вул. Троїцька, 28), на закупівлю дозатора кисню із зволожувачем для назальної вископотокової оксигенотерапії Max Venturi, високочастотного зварювального електрокоагулятора ЕК-300М для зварювання біохімічних тканин в операційному блоці, на виготовлення проєктно-кошторисної документації з капітального ремонту внутрішніх мереж опалення, водопроводу та каналізації нового корпусу.

Заключили договори на заміну віконних блоків і поточний ремонт покрівлі в корпусі В-ІІ, на підрядні роботи з поточного ремонту кабінету невролога (вул. Івана Сірка, 3).

Також виконувалися роботи щодо встановлення трьох платіжних терміналів самообслуговування на вул. Троїцька, 28, вул. І. Сірка, 3 та на вул. Праці, 3.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» придбали автомобіль, виконали проєктні роботи з капітального ремонту з улаштуванням вентиляції в операційному блоці акушерського відділення, з реконструкції будівлі жіночої консультації із заміною пасажирського на лікарняний, із заміни лікарняного ліфта акушерського корпусу, утеплення будівлі жіночої консультації, капремонту систем протипожежного захисту в складі системи блисковкозахисту корпусу жіночої консультації та акушерського корпусу.

Разом із тим, виконані проєктні роботи та вже проходять експертизу з реконструкції теплового пункту, мереж водопостачання і системи електропостачання споживачів I особливої категорії.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *