У Сумах 3-річна дитина босоніж в одній піжамі розгулювала містом: мати притягли до відповідальностіУ Сумах 3-річна дитина босоніж в одній піжамі розгулювала містом: мати притягли до відповідальності

Сьогодні до поліції звернулись небайдужі громадяни, які розповіли, що вулицями Сум розгулює маленька дівчинка, одягнена лише в піжаму та шкарпетки. На місце негайно виїхали співробітники поліції.

Близько двох годин знадобилося співробітникам сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції аби встановити та розшукати батьків дитини.

Як виявилось, її мати пішла у своїх справах та залишила 3-річну доньку вдома з 15-річним племінником, який за дівчинкою не слідкував. Тож дитина пішла гуляти по вулиці роздягнена.

Ювенальні поліцейські спільно із спеціалістами служби у справах дітей оглянули місце проживання цієї сім’ї та встановили неналежні умови для проживання та виховання дитини. Раніше родина в поле зору поліції не потрапляла, на обліку не перебуває.

Відносно матері правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Ювенальними поліцейськими буде здійснено постійний контроль за вказаною сім’єю та виправленням належних умов для проживання та виховання дитини.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *