У Сумах бабуся загубила правнука


У Сумах бабуся загубила правнука

“Сусідка просила зателефонувати в поліцію та повідомити про зникнення свого правнука” — таке повідомлення отримали вчора сумські патрульні

На місці події, біля однієї з багатоповерхівок на вулиці Харківській, 82-річна бабуся розповіла патрульним, що її правнук грався на дитячому майданчику під вікном квартири. Час від часу вона поглядала на нього, аж раптом хлопчик зник. На подвір’ї жінка його не знайшла, тож звернулася за допомогою до сусідки, яка й зателефонувала на лінію 102.

Отримавши прикмети 4-річного хлопчика, патрульні негайно ж розпочали його пошуки. Інспектори ретельно оглядали прибудинкову територію, ігрові майданчики дитячого садочка та навчального закладу, розташованих поруч. Дитини ніде не було. Та якоїсь миті патрульний Олександр Моісеєнко вирішив перевірити будівельний майданчик, де хлопці зазвичай і полюбляють гратися. Інспектор не помилився. В чагарниках лунав дитячий гомін. Зниклий хлопчик був поміж інших дітей. Як виявилося малий вирішив піти погратися зі старшими товаришами.

З дітворою та їхніми батьками патрульні провели профілактичну бесіду. Бабуся подякувала патрульним за допомогу та пообіцяла в разі необхідності ретельніше приглядати за правнуком.

Шановні батьки та опікуни! Аби уникнути подібних ситуацій, уважно пильнуйте за дітьми. Пам’ятайте, що саме ви відповідальні за безпеку та життя дитини.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *