У Сумах нагородили військових, волонтерів і місцевих підприємців


У Сумах нагородили військових, волонтерів і місцевих підприємців

У Сумах з нагоди Дня Незалежності України відзначили військових, добровольців, волонтерів, представників місцевого бізнесу і ЗМІ, пише Суспільне.

Грамоти своїм підлеглим передадуть командири сумських добровольчих формувань. “Подякую їм за службу, за їхню мужність, відданість, професіоналізм, за те, що в скрутну годину вони не кинули Сумщину і стали на захист міста Суми та Сумщини в цілому”, — говорить командир добровольчого формування №1 Яків Вензик.

“Я всім своїм хлопцям хочу подякувати за те, що 24.02 вони зібралися і дали загарбникам по тому місцю, по яку отримуватиме кожен, хто до нас зайде. Ми це зробили і будемо робити кожного дня, поки загарбники не вийдуть з нашої країни, з нашої землі, а потім колись будемо пити каву і розповідати, як ми їх побили”, — сказав командир добровольчого формування №5 Сергій Громов.

Нагороду отримали і працівники заводу “Технологія”. Оператор друкарського обладнання підприємства розповідає: колектив з 2014 року допомагає захисникам на фронті. “Зараз кожен громадянин України повинен стояти пліч-о-пліч з військовими до перемоги, робити все можливе й неможливе, щоб швидше досягти перемоги. Кожен сумлінний громадянин повинен робити внесок тим, чим він може”, — розповів працівник заводу Дмитро Жагала.

Грамотами відзначили волонтерок соціального магазину, що діє в Сумах з липня. “Сьогодні ми з дівчатами отримуємо грамоти за волонтерство, за роботу, що наближає нас до перемоги. У нас соціальний проєкт, де можна прийти і обрати одяг, взуття, посуд – все необхідне. Можуть це зробити незахищені категорії населення: переселенці, матері-одиначки, багатодітні родини, пенсіонери”, — розповіла волонтерка соціального магазину Аліса Оксененко.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *