[ad_1]

У понеділок, 16 серпня, на 86-му році життя відійшов у вічність дворазовий Олімпійський чемпіон, Почесний громадянин міста Суми Володимир Голубничий.

«Сьогодні пішла з життя людина–легенда… Про таких говорять: народжується раз в сто років, і це, дійсно, так. Прошли десятки років, а й досі жоден спортсмен з легкої атлетики не зміг досягти того ж успіху, що дворазовий Олімпійський чемпіон Володимир Голубничий. Це непоправна втрата не лише для світової спортивної спільноти, а й для всіх, хто знав Володимира Степановича особисто. Я завжди захоплювався надзвичайною ерудицією, легким характером, тонким гумором, оптимізмом і невичепною життєвою мудрістю нашого легендарного земляка. Щиро сумую і схиляю голову в скорботі за померлим… Вічна пам’ять і вічний спокій його світлій душі!» – зазначив міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

Очільник міста, виконавчий комітет і депутатський корпус висловлюють щире співчуття рідним і близьким Володимира Голубничого.

Дату, час та місце прощання з олімпійцем буде повідомлено пізніше.

Володимир Голубничий народився 2 червня 1936 року в Сумах. Вважається одним із найкращих майстрів спортивної ходьби в історії легкої атлетики. Заслужений майстер спорту. Олімпійський чемпіон 1960 і 1968 років, чемпіон Європи 1974 року срібний призер Олімпійських ігор 1972 року, бронзовий – 1964 року. Мав у своєму активі також срібну нагороду чесп=мпіонату Європи 1966 року та бронзову 1962 року.

Йому належать найкращі світові результати у 1955 і 1958 роках.

Прізвище Володимира Голубничого занесено до Книги рекордів Гіннеса.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *